Purseforum Roundup – 31. ledna

Je to nádherný pátek, všichni! Mnoho z nás mělo tento týden potíže s počasí a doufáme, že jste si všichni věci bezpečně zabalili a můžete si užít víkend doma, možná navštěvujeme Purseforum! Abychom vám pomohli najít cestu, vybrali jsme si některé drahokamy z konverzací tohoto týdne, abychom mohli začít s purseforum Roundup. Děkujeme, že jste se k nám připojili!

Mysleli jsme si, že slunečné odhalení nádherné tašky zahřeje některého z našich čtenářů, kteří stále bojují s zimním chladem. Tento týden v Bottega Veneta Grietje předvedla svůj nový Cervo Hobo v Navy Blue. Barvy Bottega Venety jsou bohaté a nasycené a tato taška je čistá dokonalost spočívající na Lounger!

Ah_tracy našla krásnou levandule pro svou první Bottega Veneta a tato svůdná taška bude oblíbená, jsme si jisti. Jak mnozí z vás ví, nedávno jsme odhalili spolupráci mezi Purseforum a Bottega Veneta na řadě spojů speciálních objednávek pro naše členy. Vlákno věnované tomuto nádhernému projektu je zajímavým nahlédnutím do procesu, který to nakonec učinil skutečností, a v poslední době nám poskytuje pečlivý pohled na zákaznický servis za touto fantastickou značkou.

Milujeme silný hardware stejně jako milujeme silnou barvu a nový Alexander Wang Rockie se o nás postará o obě počty. Zastavili jsme se v Alexander Wang, abychom se podívali na její dvojité odhalení, a zjistili jsme, že její Vine Rockie má společníka, trifold v hladkém černém Stingray, který stojí za to se podívat. Čtenáři Roundup také vědí, že milujeme malé kožené zboží, takže to byl opravdu pěkný nález: nová spojka Pradapiggy. Fanoušci Iridescence budou také milovat tohoto Rocco, kterého Accialsrush obdržel v Christmastime, a to od J. Fisk. Pokud je pro vás Alexander Wang novou značkou, pokles v našem subforum, možná najdete novou tašku a několik nových přátel!

Pomocí kariéry a pracovního prostředí bylo tento týden velmi zaneprázdněno. Probíhá několik opravdu zajímavých rozhovorů, včetně blížícího se odchodu do důchodu, změny pracovních míst, potíží s kolegy a samozřejmě vždy populární vlákno bez bezejmenného pracovního prostředí. Jinde na hřišti, Money Talks Subforum bublají vlákny o tom, jak vydělat, ušetřit a efektivně utratit naše těžce vydělané hotovost. Také si užíváme kontrolu do zlaté staré – to, co neutrávíte peníze za vlákno. Pokud jste nezkusili výzvu bez nákupu (NSD), máme jeden o začátku tohoto víkendu. Zkontrolujte lednové vlákno a naučte se lana! Chtěli bychom poděkovat Haute Mami a čaji! Vlákno v domácnosti a zahradě pro velmi speciální šálek na obrázku zde!

Trenér je vždy plný odhalení a tento týden bylo spousta. Fanoušci trenéra („Coachries“) milují vyjednávání a horký nález na výstupu je vždy důvodem k oslavě. Tento týden Uthra11 sdílela své výstupní skóre s velmi vděčným publikem a souhlasíme s tím, že tato taška Scarlet je prostě báječná! Našli jsme také velmi ostrou oblázkovou čtvrť, která našla domov s Belle79, a brzy na Valentýna, který byl přítomen překvapen Neonfillerem, který předváděl její novou Rose Phoebe.

Také jsme si vzali lesk na oční satchel v tmelu, který jsme našli v Karmanově odtoku – design tohoto pěkného tašky vypadá jako velmi dobře provedený v dokonalé neutrální. Nedávné doplňky Coach All-Thereather opravdu zasáhly akord s členy Purseforum a určitě vidíme proč!

Stalo se vám to někdy: koupíte si tašku a nemůžete se přivést, abyste ji nosili? No, došlo k Smile4me6 – více než jednou – a její vlákno má radu a podporu, která způsobuje pěkné čtení. drop into our Louis Vuitton subforum to check it out and join in! Když už mluvíme o nových taškách, máme podezření, že Ranniew přinese její nový Alma BB, protože je ohromující. also in LV, it was very nice to read a positive customer service report from boyoverboard, whose cles repair story has a very happy ending. We also liked a thread asking the question all of us can answer: What is the first thing you do when you bring home a new bag? drop in and see if you share your new bag habit with any of our members; we certainly found our bag soulmate (shhh, we’re not stating another word). We closed out our visit to LV this week with a peek into Fancy_Pants’ reveal thread, which we highly recommend if you are a fan of this brand!

We hope this edition of the PurseForum Roundup sends you off to our Forum for some fun and relaxation. We appreciate you spending time with us every week, and look forward to bringing you more from our Forum next Friday. In the meantime, stay warm and dry, and have a wonderful week ahead. happy Weekend!