Taška Céline Box má tento týden trochu okamžik, plus další tipy pro celebrické tašky

, vždy jsme zbožňovali tradiční tašku Céline Tradition Box, stejně jako tento týden nám celebrity připomínají, proč se nám to moc líbí. Přestože to bylo dočasně zatmění zavazadla po dobu jednoho roku nebo dvou (nebo tří), krabice může být více odoláním stylu. Není to tak jedinečné jako styly Céline, které se k němu dostaly na Bag Distinction, samozřejmě, ale jeho jednoduchost je klíčem k jeho kouzlu.

Alessandra Ambrosio
Céline Tradiční taška na krabici Python
Tady je supermodelka Alessandra Ambrosio, nakupující v Brentwood Country Mart. Je jasně zmatená, proč lidé tak přemýšlí o nahlédnutí do jejího seznamu potravin, ale vše, co opravdu chceme, je lepší pohled na její nádhernou pythonovou tašku.

Brenda Song
Chanel tradiční taška klapky
Herečka Brenda Tune byla nedávno spatřena opouštěním Cafe Zinque v LA s černou prošívanou tradiční chlopní Chanel a také „tajemným mužem“, který zde není zobrazen.

Gigi Hadid
Botkier Lafayette Satchel
298 $ přes Shopbop
Gigi Hadid byla spatřena, když si vzala své nové kotě na oběd v Beverly Hills s nádhernou koženou botkier v závěsu. Mějte na paměti, že když Taylor Swift vzal její kočičku všude po dobu asi týden a celý web se vytáhl? Je to fantastická metoda výroby tisku, pokud nic jiného.

Kate Upton
Bottega Veneta Intrecciato Flap Bag
1 576 $ prostřednictvím mytheresa.com
Tady je Kate Uptonová, všichni se usmívají, když se objeví v Lax. Přináší krásnou tkanou Bottega Veneta. Tkané tašky Bottega Venetta a spojky jsou letos v létě obzvláště horké.

Kris Jenner
Hermès Birkin
Batoh Mansur Gavriel
845 $ přes Barneys
Zdá se, že Kris Jenner dělá řadu výletů do Paříže ročně, předpokládám více pro potěšení/nakupování než podnikání. Právě tady je v Paříži „venku i asi“ se žlutým Birkinem a také elegantním černým batohem Mansur Gavriel.

Lily Collins
Taška Givenchy Lucrezia
2 250 $ přes mytheresa.com
Actress Lily Collins was just recently spotted running around West Hollywood with a simple black Givenchy Lucrezia. Líbí se mi Lucrezia, ale musím přidat, že to vypadá trochu schlubby vedle všech těchto dalších extrémně strukturovaných i extrémně podrobných návrhářských nabídek.

Sophia Bush
Céline traditional Box Bag
And here’s actress Sophia Bush running tasks in Venice beach with her own extremely stylish navy Céline traditional Box Bag.

Zendaya Coleman
Alexander Wang Donna Hobo
$825 via Barneys
Zendaya Coleman made a point of flashing her Alexander Wang hobo on the event carpet for the kids Mending Heart’s 7th annual Empathy Rocks Fundraiser.