Společný taška Salvatore Ferragamo Mediterraeno

Tvar Boston Bag je rok co rok vysoce používaný a vyhledávaný tvar. Gucci učinil termín Boston Bag slavný, ale není to jen Gucci, který navrhuje tašku tohoto tvaru. A letošní jarní návrháři implementují tento tvar snadné denní tašky různými způsoby.

Jednoduše nemluvíme o Salvatore Ferragamo dostatečně na Purseblogu. Ale tašky Ferragamo si zaslouží mnohem větší chválu. Nevidím je, jak se objevují na stránkách tak často, jak bych chtěl. Mohou to kupující změnit, prosím? Ferragamo je známý pro vysoce kvalitní řemeslné zpracování. Návrhy mohou létat příliš daleko pod radarem pro mnoho však pro mnoho, proto nevidíme mnohem více pytlů Ferragamo.

Hned, když jsem viděl doprovodný taška Salvatore Ferragamo Mediterraeno, myslel jsem na dvě věci: 1) Toto je skvělá cena za kvalitní koženou tašku a 2) Zajímalo by mě, jestli Amanda bude milovat tuto červenou barvu. Vidíte, Amanda je velmi vybíravá ohledně červené barvy na kabelném. Miluje červenou, ale ne oranžovou červenou, a ne mnoho dalších reinkarnací. Potřebuje ideální červenou. Zasáhne tato taška Ferragamo?

Nemám moc co říci o samotné tašce, protože to nepotřebuje mnoho vysvětlení. Texturovaná, oblázková telecí kůže zdobí vnější stranu vaku, zatímco jejich nylon uvnitř podšívky. Hardware Silvertone je podpis Ferragamo, ale je poměrně snadný, takže nás o tom nechává, aniž bychom o tom řekli. Existují dvojité horní úchyty s 5 ″ kapkou a kovovými nohami. Rozměry jsou 12 ½ ”W x 9â½” H x 6â½ ”D, což je podobné velikosti jako Louis Vuitton Fast 30 (dokonce i o trochu větší). Mám mnoho zájem slyšet, co si Amanda myslí o barvě. A cena, je to neuvěřitelné pro plnou italskou koženou tašku. Nákup prostřednictvím Saks za 850 $.