Ve zprávách: Zpátky do instituce Awesome

Nejen, že „dospělí“ vylučují mnohem více peněz na designérské oblečení, ale nyní jsou také mladí lidé. Stejně jako to naznačuje, že rodiče mladých jsou připraveni utrácet peníze za návrhářské oděvy a peněženky, aby se jejich děti vzaly do školy. Zatímco batoh Jansportu byl normou, když jsem byl ve škole, ženy nyní přinášejí oceňující peněženky, jako je instruktor, a Louis Vuitton. Zatímco džínovina vypadá uvolněna i příležitostně, pár skutečných náboženských víry může běžet kolem 250 $. Návrhářské odstíny, oblečení a příslušenství jsou sportovány doplňováním i dospívajícími, což naznačuje, že celá generace mládeže věří, že se jedná o způsob, jak jít. Tento příběh se zaměřuje na oblast Orange County v Kalifornii, ale tento návrhářský výbuch se však děje na celostátní úrovni.

Co jste poslali své mladé, pro ty z vás s doplňky i dospívajícími do instituce? Je naprosto absurdní, že 15leté mají džínoviny, které náklady na 250 $, sluneční brýle, které náklady na 300 $, a také kabelku, která stojí 500 $?

Mnoho dotazovaných dospívajících bylo náchylné k soupeření o značkové značky stejně jako jakýkoli typ trendy dospělých. Ženy poskytovaly šťavnaté Couture, trenér, Chanel a také L.A.M.B jako preferované značky, kromě standardních značek surfování, jako je Roxy a Volcom. Ženy také uvedly, že preferovaly růžovou trik Victoria jako mnohem ekonomičtější alternativu k šťavnatému couture, s pohodlnými holčičí tepláky a cutesy grafické odpaliště. Sedm pro veškeré lidstvo i skutečné náboženské přesvědčení byly prominentními denimovými značkami.

Přečtěte si celý příspěvek na registru OC