Versace Velvet Show Bag

dnes je určitě den nápadných tašek. Pravděpodobně příliš mnoho na to, aby mnozí z vás zvládli. Mám pocit, že kdyby se všechny tyto tašky spojily a šly na párty, když by na ně zářila disco míč, světlo by oslepilo místnost. Zajímalo by mě, jestli se dnes někdo z vás cítím s mým kovovým/pythonem/zlatým/pruhovaným taškovým dnem. Každopádně mám pocit, že tyto tašky lze stahovat pouze s nejjednoduššími jednoduchými oblečeními- dobré džíny, bílým tankem a roztomilými podpatky. někdo nesouhlasí? Versace obvykle křičí o pozornost a tato taška nedělá jinak.

Versace Velvet Show Bag je opravdu samotná show. Taška je popsána jako,

“Natolik okouzlující pro bohyni, Versaceho luxusní sametové tašky paprsky s luxusem.” Ripples of Golden Velvet Shimmer přes hezký tvar pouzdra, zvýrazněné elegantní koženou koženou kotoučkou a dodávkou leštěných zlatých nehtů, spon, řetězců a příslušenství. S rafinutou hedvábnou podšívkou, nádherně dekadentní taškou. “

Myslím, že moje psaní dovednosti nic z toho nechtěly říci, ale možná se k tomu pokusím přiblížit (proto jsem nebyl anglický major). První nápadnou částí tašky je samet s koženou kůží a leštěným zlatým kovovým hardwarem. Nejlepší od začátku obou těchto aktiv na vás křičí. Zbytek vaku se začíná rozostřit společně s Croc-Stamping a Gold: Existuje rámová struktura (kterou v tomto případě vlastně miluji tvar), která má dvě zlaté tleskání se zlatými kostek Versace, zlatý medailon Medusa, který visí z Vpředu sáčku (jako by zbytek vaku nedostával dostatečnou pozornost samostatně), viditelně robustní zlaté kovové řetězové popruhy, které vedou až k kroku, a proč jej nedokončit s detaily spony s přístavbou spony Kožené popruhy na kožené popruhy na každé straně tašky. Tato taška se nehraje. Na vrcholu veškerého vnějšího šílenství je uvnitř lemován vzorovaným hedvábí a má malou kapsu a zlatý (samozřejmě je to zlatý) Versace plaket. Taška vypadá o něco větší, než ve skutečnosti může být, měří se na 11 ″ x 6 ″ x 5,5 ″. Pokud pro vás dnes ještě nebylo dost nápadné, tato taška vás určitě dostane přes vrchol, což je to samé, co cenový štítek dělá. 2 016 $ prostřednictvím Eluxury.