Viktor a Rolf Lock and Chain Hold pomůže udržet lupiče

zámek a zásadní na tašce není nic nového – Chloe Paddington, někdo? Na druhou stranu, západka dveří používaná jako spona? To je mnohem neočekávanější, trochu báječné a, jak se odvážím říkat, genius.

Jak by naznačoval můj záznam na tomto webu, mám sklon k přitahování k konverzačním kusům a držení řetězu Viktor a Rolf Lock je absolutně jedním z nich. Tam, kde jsou dekorace zámku a klíče často velmi běžným doplňkem, ale v mnoha případech jsou to jen dekorace. Na druhé straně Viktor a Rolf vzali západkovou dekoraci a začlenili ji do jedinečně vytvořené spony, což dává obyčejné černé estetické potěšení.

Zatímco názory se určitě liší, tento design se cítí, jako by měl potenciál stát se nadčasovým kusem. Kožená kůže bude platit své hodnotě a základní a odvážné featry tohoto držení nikdy nebudou mimo styl. Jak často uvidíte západku dveří, která se používá k upevnění vašich věcí? Líbí se mi, že to doslova zamkne mé věci a přitom bude stále okamžitě poutavé. Nyní je stejně dobrý čas jako kdokoli jiný, aby se tento taška dostala přes Shopbop za 995 $, a s nadcházejícím prázdninům ideální za rohem můžete vsadit, že to bude letos na mém seznamu přání!