Alexander Wang’s dělá jeden z nejúplnějších crossbodies Fall

Alexander Wang Raphael Crossbody, 680 $ přes Neiman Marcus

Před pár týdny jsem zjistil, že jsem jedl oběd v Soho s kamarádem, zatímco vzorek Alexander Wang byl v plném proudu. Když jsme procházeli a viděli jsme, že neexistuje žádná linie, mohli bychom však pomoci jít a také se potýkat. Objevil jsem pár fantastických černých brokátových legin z Resort 2011, na které se nemůžu dočkat, až budu nosit, když je povětrnostní stav dostatečně chladný, ale věc, která mě nejvíce upoutala, byla taška Alexander Wang Raphael Crossbody.

Bohužel, protože se jedná o kus podzimního roku 2011, nebylo to na prodej. Místo toho to přineslo několik žen pracujících na prodeji, pravděpodobně za účelem držení Taserů, které jistě vyžadují, aby udrželi neslušný dav prodeje vzorku pod kontrolou. Trvalo to všechno, co jsem neměl, abych neměl porazit jednoho z pracovníka a sprintu tak rychle, jak bych mohl na vlakové nádraží Spring Street. (Nikdy bych to neudělal. Byl bych vyřazen tím, že jsem se uprostřed chodníku nepřítomně stál do turistické skupiny. Nakonec je to Soho.)

Když jsem diskutoval o taškách Meredith Wendella začátkem tohoto týdne, zmínil jsem se o tom, že jsem konzumován objevováním tašky, která je absolutně dokonalá velikost, a také tento styl Wang odpovídá tomuto popisu T. v typickém dni, přináším svá tajemství s Připojený držák na kartu, můj telefon i iPod, alespoň jeden pár slunečních brýlí, mini (a mám na mysli mini) deštník a plochý účet. Stejně jako na šířku 10 palců, opravdu věřím, že všechny ty věci by se v tomto bitovém tašce pohodlně ve tvaru. Je to tad boxy, ale ne neatraktivně, stejně jako to poskytuje hloubku nezbytnou k přinesení více než tajemství i telefonu. Položte tento bit crossbody na horní část mého seznamu na podzim. Kupte si s Neimanem Marcusem za 680 $.